متون عمومي
اخبار شهرستان
بازدید از سیمرغ

بازدید از سیمرغ

بازدید از سیمرغ

بازدید از سیمرغ

بازدید از سیمرغ

بازدید از سیمرغ

بازدید از سیمرغ

بازدید از سیمرغ

بازدید از سیمرغ
1397/10/3 دوشنبه ولیپور در بازدید سرزده از کتابخانه عمومی کیاکلا؛ کتابداران کتابخانه شهید کشوری، شأن و راه شهید کشوری را می شناسند و باید بشناسانند مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران بصورت سرزده از کتابخانه عمومی شهید کشوری شهرستان سیمرغ بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان پس از بازدید از کتابخانه های عمومی جویبار، بصورت سرزده از کتابخانه عمومی شهید کشوری کیاکلا هم بازدید کرد.

وی در گفتگو با کتابداران اظهار داشت: در شهر کوچک کیاکلا، بزرگمردی همچون شهید کشوری رشد یافت و به قله های انسانیت دست یافت و این موضوع وظیفه کتابدارانی که در تنها کتابخانه عمومی این شهر که به نام این شهید والا مقام مزین است را سخت تر می کند.

ولیپور افزود: شما (کتابداران) حتما شأن و راه شهید کشوری را می شناسید اما باید این راه را به دیگران هم بشناسانید تا شاید فرزندانی از همین منطقه، با هدایت مطالعاتی کتابداران به جایگاه علمی و انسانی شهید کشوری دست یابند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با بیان اینکه کتابدار هرگز نباید از مطالعه دور باشد و با ذهنی خلاق به دنبال طراحی مدل های فرهنگی برای ترویج کتابخوانی باشد، اذعان داشت: می توان با ذوق و سلیقه، شادابی را در کتابخانه ها حفظ کرد و شادابی فقط مربوط به فضای کتابخانه نیست بلکه باید در چهره و رفتار هم هویدا باشد که البته این از ویژگی های برجسته کتابداران در مازندران است.

در این بازدید، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان علاوه بر گفتگو با کتابداران، از پروژه توسعه این کتابخانه عمومی نیز بازدید کرد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 885

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991