متون عمومي
اخبار شهرستان
.

.

.
1397/8/30 چهارشنبه رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی رامسر اعلام کرد برگزاری نشست کتابخوان در کتابخانه‌های عمومی رامسر رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی رامسر از برگزاری نشست کتابخوان همزمان با هفته کتاب و کتاب خوانی با همراهی گروه مطالعاتی یار مهربان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، زینب سلمان تالشی با تبریک هفته کتاب و کتابخوانی گفت: هدف از برگزاری نشست کتابخوان ، جذب مردم به سوی کتاب و کتابخوانی به عنوان یک اقدام فرهنگی مفید در جامعه است.


وی افزود:
مطالعه و کتابخوانی از اهمیت زیادی برخوردار است و افراد با مطالعه می توانند راه های بیشتر و تجربیاتی را کسب کنند.


به گفته
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی رامسر مطالعه برای هر انسانی و در سنی نیاز است و باید تلاش کرد تا با ایجاد شرایط مناسب و برنامه ریزی فضای مطالعه را فراهم کرد.


سلمان تالشی تصریح کرد: طرح (دوست من کتاب) توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان رامسر بمناسبت هفته کتاب و کتابخوانی  با هدف آشنایی کودکان با فضای مطالعه و شیوه‌های درست مطالعه و نوشتن و... برگزار شد که مورد استقبال کودکان قرار گرفت.


وی برگزاری کارگاه آموزشی داستان نویسی برای دانش آموزان پایه پنجم دبستان فرید رامسر با  هدف آشنایی کودکان و نوجوانان با اصول درست داستان نویسی بصورت کارگاهی، افتتاحیه نمایشگاه خوشنویسی از آثار آقای نیک بین در محل کتابخانه احمد نژاد رامسر، بازدید دانش آموزان در سه مقطع چهارم پنجم و ششم ابتدایی مدرسه چیستا، نمایشگاه کتاب با موضوع کتاب و کتابخوانی در کتابخانه احمدنژاد رامسر
و معرفی بخشهای مختلف کتابخانه برای دانش آموزان را بخشی از برنامه های هفته کتاب در رامسر عنوان کرد.


رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی رامسر اظهار کرد: قصه خوانی برای کودکان و جمع خوانی کتاب در بخش کودک کتابخانه احمد نژاد
، نواختن زنگ مطالعه در مدرسه راهنمایی فاطمیه رامسر ، بازدید سه گروه از دانش آموزان  دبستان چیستا از کتابخانه فرید رامسر و آشنایی با بخشهای مختلف کتابخانه ، مسابقه نقاشی و ...، بازدید دانش آموزان دبستان فضیلت از بخشهای مختلف کتابخانه احمد نژاد رامسر و اجرای برنامه های جمع خوانی کتاب، قصه گویی در کتابخانه احمری نژاد کتالم ، جمع خوانی کتاب در کتابخانه احمری نژاد کتالم  و نقاشی متری به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی با همکاری کتابخانه احمری نژاد کتالم و دبستان مریم از دیگر برنامه های اجرا شده  به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در کتابخانه های عمومی رامسر است.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 456

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991