1398/12/12 دوشنبه پویش هر خانه یک کتابخانه؛ دعوت متفاوت مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران از مردم ایران مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران با اعلام پویش «هر خانه یک کتابخانه»، مردم ایران را به پیوستن به این پویش دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران با  اعلام پویش «هر خانه یک کتابخانه» مردم ایران را به پیوستن به این پویش دعوت کرد.

وی در این خصوص اظهار داشت: در این روزهای سخت که سلامتی یکایک مردم به دغدغه ای جدی تبدیل شده است و رعایت نکات بهداشتی بصورت فراگیر آموزش داده می شود، تعطیلی مدارس و برخی نهادها و ارگان ها متاسفانه سبب میل به سفر در بین برخی از هموطنانمان شده است که مسلماً روند مقابله با ویروس کرونا را با مشکل مواجه می کند.

ولیپور با بیان اینکه در پویش هر خانه یک کتابخانه به دنبال فرهنگ سازی استفاده بهینه از اوقات فراغت ایجاد شده در این روزها هستیم، گفت: بهترین راه پیشگیری از بیماری در این روزها سفر نکردن به ویژه به شمال کشور و در منزل ماندن است و هیچ سرگرمی ای هم بهتر از کتاب نمی تواند این اوقات فراغت را غنی کند؛ همه ما ممکن است در کتابخانه های شخصی مان کتاب هایی داشته باشیم که تا بحال نخوانده ایم و از این فرصت برای مطالعه نهایت استفاده را ببریم.

مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران بیان داشت: هموطنان عزیز می توانند برای مشارکت در این پویش با ضبط ویدئوی یک دقیقه ای در کنار کتاب ها و کتابخانه شخصی خود و ارسال آن به آدرس اینستاگرام @mazandpl ، لحظات مطالعه خود را با ما به اشتراک بگذارند تا هم کتاب های مورد علاقه آنها معرفی شود و هم در ترویج کتابخوانی سهمی داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه سلامتی و کتابخوانی مردم، آرزوی قلبی ماست، ابراز امیدواری کرد هرچه سریعتر سایه شوم این بیماری از کشور برود و این دغدغه از مردم رفع شود.

 
امتیاز دهی
 
 

 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991