1398/11/26 شنبه به مناسبت روز میلاد حضرت زهرا(س)؛ نشست ویژه با عنوان زن، کتاب و رسانه با حضور بانوان خبرنگار برگزار شد در روز میلاد حضرت فاطمه(س)، یک نشست ویژه با عنوان «زن، کتاب و رسانه» با حضور بانوان خبرنگار برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، صبح امروز (شنبه، 98/11/26) در روز میلاد حضرت فاطمه(س)، یک نشست ویژه با عنوان «زن، کتاب و رسانه» با حضور روسای بانوی ادارات کتابخانه های عمومی شهرستان ها و بانوان خبرنگار برگزار شد که 3 کتاب هم از سوی خبرنگاران در این نشست معرفی شد.

آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در این نشست اظهار داشت: یکی از مهمترین نقش هایی که حضرت زهرا(س) در زندگی خود ایفا نمودند، نقش آگاهی بخشی و بصیرت افزایی در جامعه و برای تاریخ بود؛ نقشی که در دنیای امروز می تواند نه به همان وسعت، اما در حد توان، از عهده یک خبرنگار برآید.

وی به اقدامات کتابخانه های عمومی در راستای ترویج معارف اهل بیت(ع) در سطح استان اشاره کرد و گفت: روسای ادارات و کتابداران زن در سطح استان منشأ بسیاری از فعالیت های اثرگذار در حوزه زن و خانواده هستند که حقیقتاً جای تقدیر دارد.

 
امتیاز دهی
 
 

 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991