1398/11/14 دوشنبه به مناسبت دهه فجر انجام شد؛ تجدید پیمان مدیرکل و کارکنان کتابخانه های عمومی مازندران با آرمان های شهدا در سومین روز از دهه مبارک فجر، مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران با همراهی معاونین، برخی از کارکنان ستادی و گروهی از کتابداران با آرمان های شهدا تجدید پیمان کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، صبح امروز (دوشنبه 98/11/14) با همراهی معاونین، برخی از کارکنان ستادی و گروهی از کتابداران، با حضور در گلزار شهدای امامزاده اسماعیل قائمشهر، با آرمان های شهدا تجدید پیمان کردند.

ولیپور پیش از آن، در مراسم بزرگداشت شهید صفی الله حسن پور که در مدرسه فردوس قائمشهر برگزار گردید، طی سخنانی اظهار داشت: انقلاب اسلامی با خون شهدا و بر گفتمان شهادت استوار است و مکتبی که با ایمان و ایثار و بصیرت گره خورده باشد، شکست ناپذیر است.

وی افزود: نظام جمهوری اسلامی با اتکا به قدرت ایمان و اعتقاد مردم و اتکال به وعده های الهی، آرمان های خود را دنبال می کند و در این راه با الگوگیری مردم از غیرتمندی شهدا از دشمنی های فراوان ابایی ندارد.

ولیپور، جهاد امروز را تقویت گفتمان انقلاب اسلامی در گام دوم دانست و تاکید کرد: امروز، امنیت و اقتدار نظامی را نیروهای مسلح به خوبی تامین کرده اند اما سلاحی که همه ما نسبت به آن مسئولیم، سلاح قلم است که در گام دوم انقلاب نقش مهم و اساسی را ایفا می کند و شرط استفاده صحیح از آن، کتاب و مطالعه است که در این راه در کتابخانه های عمومی مازندران از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد و بر همین اسا کتابداران را جهادگران عرصه فرهنگ می دانیم.

 
امتیاز دهی
 
 

 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991