1398/11/6 يكشنبه در ادامه بازدیدهای سرزده صورت گرفت؛ بازدید مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران از کتابخانه های نکا مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران با همراهی معاونین و گروهی از کارشناسان ستادی بصورت سرزده از کتابخانه های عمومی نکا بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، صبح امروز (یکشنبه، 98/11/6) آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران با همراهی معاونین و گروهی از کارشناسان ستادی بصورت سرزده از کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) نکا و کتابخانه عمومی شهید کریم بدوی روستای خورشید بازدید کرد.

وی در جلسه پاتوق زنان خانه دار در کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع)، نگاه تعامل محور با اعضای کتابخانه های عمومی را بسیار مهم و ضروری دانست و بیان داشت: مخاطبین ما در کتابخانه های عمومی، انسان های علاقمند به مطالعه می باشند و در چارچوب فعالیت های فرهنگی و ترویج کتابخوانی نقش اصلی را ایفا می کنند و هر یک سفیری برای کتابخوانی هستند.

ولیپور، با تاکید بر جلب مشارکت حداکثری اعضا در برنامه های کتابخانه های عمومی از سوی کتابداران، موفقیت بعضی از کتابخانه ها در این زمینه را الگویی برای دیگران دانست و ابراز امیدواری کرد طیف های مختلف جامعه برای حضور در کتابخانه ها برای امانت کتاب و مشارکت در فعالیت ها، پرشور و با انگیزه ظاهر شوند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران، با اشاره به اهمیت شاداب سازی کتابخانه ها با استفاده از تغییر دکوراسیون و نما و تجهیزات کتابخانه ها، طراوت مهمتر کتابخانه ها را در حضور مشتاقانه مردم در رده های مختلف سنی در کتابخانه دانست و اظهار داشت: هیچ چیزی جز چشیدن اذت مطالعه، نمی تواند فرهنگ کتابخوانی را ترویج کند و هنر کتابداران این است که بتوانند این تجربه شیرین را به افراد مختلف بچشانند.

 
امتیاز دهی
 
 

 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991