1398/10/13 جمعه در پیام مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران تاکید شد؛ با قلم سرخ بر تارک اندیشه مان خواهیم نوشت که راه سردار شهید سلیمانی را به اندازه عظمت نامش ادامه خواهیم داد مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران به مناسبت شهادت سردار قاسم سلیمانی پیامی را صادر کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، متن پیام آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی بدین شرح است:

بسم الله قاصم الجبارین

وَلا تَحسَبَنَّ الَّذينَ قُتِلوا في سَبيلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحياءٌ عِندَ رَبِّهِم يُرزَقونَ

خبر شهادت سردار عظیم الشأن اسلام و سرباز عزیز ولایت، سپهبد قاسم سلیمانی که با مجاهدت فی سبیل الله پیوندی ناگسستنی دارد، غمی بزرگ بر دل های مومنین و آزادگان وارد کرده است.
او آنچنان زیست که نامش همواره لرزه بر اندام مستکبران می انداخت و سایه او، خواب راحت را از چشمان دشمنان بشریت می گرفت؛ حال این خون پاک و مطهر اوست که مقتدرتر از نامش، بر پایه و اساس شیاطین، سایه افکنده و هویت پوشالی مستکبرین را نشانه گرفته است.
فرهنگ مقاومت، نام این سردار رشید را در دل خود حک می نماید و سپاهیان قدس را برای فتح قدس مصمم تر از پیش می بیند.
عزممان برای نابودی ظلم و جور از دنیا جزم تر از پیش گشت و ایمان داریم نهضتی آغاز خواهد شد که جز با انتقام سخت آرام نخواهد یافت.
در کتابخانه های عمومی مازندران در این سال ها سعی کرده ایم پیشتاز اشاعه فرهنگ مقاومت باشیم و با قلم سرخ بر تارک اندیشه مان خواهیم نوشت که راه سردار شهید سلیمانی را به اندازه عظمت نامش ادامه خواهیم داد.

و سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ
 
امتیاز دهی
 
 

 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991