1398/10/11 چهارشنبه به مناسبت روز پرستار صورت گرفت؛ تقدیر مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران از مادر و همسر یک جانباز مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران با حضور در منزل یک جانباز 8 سال دفاع مقدس، از مادر و همسر وی به مناسبت روز پرستار تجلیل کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، صبح امروز (چهارشنبه، 98/10/11) به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار، مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران با همراهی معاونین و برخی کارکنان ستادی، با حضور در منزل یک جانباز 8 سال دفاع مقدس، از مادر و همسر وی به مناسبت روز پرستار تجلیل کرد.
آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این خصوص اظهار داشت: مادران و همسران جانبازان، زیستن با فرهنگ عاشورا و منش حضرت زینب(س) را بصورت عملی نشان داده اند و شایسته تجلیل و تقدیر در چنین روزی هستند.
وی افزود: همه پرستارانی که از بیماران در بیمارستان ها و مراکز درمانی مراقبت می کنند، انسان های وارسته و بزرگی هستند و باید قدردان آنها بود و مجموعه اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران در سال های گذشته با حضور در بیمارستان ها از آنها قدردانی کرد اما امسال تصمیم بر آن شد تا از پرستارانی که کمتر مورد توجه هستند و پرستاری، بخش اصلی زندگی آنها است، تقدیر شود که این توفیق حاصل شد.
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991