1398/8/30 پنجشنبه از سوی اداره کتابخانه های عمومی ساری برگزار شد؛ نشست کتاب خوان فرهیختگان با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران نشست کتاب خوان فرهیختگان با حضور تعدادی از اساتید دانشگاه، اهالی شعر و ادب، ورزشکاران و هنرمندان در ساری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، عصر روز سه شنبه (98/8/28) به مناسبت هفته کتاب، یک نشست کتاب خوان ویژه فرهیختگان با حضور تعدادی از اساتید دانشگاه، اهالی شعر و ادب، ورزشکاران و هنرمندان از سوی اداره کتابخانه های عمومی ساری و با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در حوزه هنری برگزار شد.

آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این نشست، کتابخوانی دقیق و هدفمند را از نشانه های فرهیختگی دانست و اظهار داشت: فرهیختگی با آگاهی، دانایی و مطالعه عجین است و بدون این موارد، نمی توان ادعای فرهیخته بودن داشت.

وی آشنایی با کتاب های مورد علاقه افراد موفق را بسیار جالب، تاثیرگذار و مهم دانست و اظهار داشت: یک کتاب خوب که توانسته باشد در موفقیت افراد اثربخش باشد، حتما قابل مطالعه است و در این نشست ها، فرهیختگان سخاتمندانه گنجینه های زندگی خود را به اشتراک نی گذارند.

در این نشست، 6 کتاب به شرح ذیل معرفی شد:

1. کتاب «از کاه کوه نسازید» نوشته ریچارد کارسون؛ ارائه دهنده: نادر ناظری قادیکلائی، پیشکسوت و مربی کشتی

2. کتاب «هونیاگر تبرستان»؛ ارائه دهنده: محمدابراهیم عالمی، شاعر و خواننده موسیقی مازندران

3. کتاب «استندآپ کمدی» نوشته لوگان مورای؛ ارائه دهنده: سید مبین بوی افزار، بازیگر

4. کتاب «تاریخ تبرستان» نوشته ابن اسفندیار؛ ارائه دهنده: اسدالله عمادی، شاعر

5. کتاب «جریان شناسی ضدفرهنگ ها» نوشته عبدالحسین خسروپناه؛ ارائه دهنده: سید مجتبی هاشمی رکاوندی، استاد دانشگاه

6. کتاب «دلاور زند» نوشته نصرت نخلی؛ ارائه دهنده: عالیه محمودی، ورزشکار

 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991