1398/7/16 سه‌شنبه شهردار جدید ساری در دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران: فرهنگ لازمه اعتلای مدیریت شهری و کتابخانه های عمومی نماد فرهنگ هستند مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران با شهردار جدید ساری در دفتر وی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، صبح امروز (دوشنبه، 98/7/16) با عباس رجبی، شهردار جدید ساری در دفتر وی دیدار و گفتگو کرد.

ولیپور در این دیدار ضمن تبریک انتصاب رجبی بعنوان شهردار ساری و آرزوی موفقیت برای وی، ابراز امیدواری کرد علی رغم مشکلات متعدد مدیریت شهری، در دوره جدید شاهد افزایش قابل توجه حمایت های شهرداری به مقوله فرهنگ باشیم و تعامل سازنده با دستگاه ها و فعالان فرهنگی، سبب توسعه زیربنایی و نرم افزاری در حوزه فرهنگ شهر ساری شود.

وی افزود: کتابخانه های عمومی و شهرداری ها یک ارتباط تنگاتنگ فرهنگی و اقتصادی با یکدیگر دارند و انتظار داریم پرداخت سهم نیم درصد کتابخانه های عمومی از درآمد شهرداری ها، روال بهتری پیدا کند.

رجبی هم در این دیدار با بیان اینکه فرهنگ لازمه اعتلای مدیریت شهری و کتابخانه های عمومی نماد فرهنگ هستند، اذعان داشت: کتابخانه های پررونق، آبروی هر شهر هستند و برای همکاری های سازنده تا رفع شدن همه مشکلات و دستیابی به کتابخانه های عمومی شایسته و بایسته، آماده ایم.

وی با تاکید بر رعایت قانون در پرداخت سهم کتابخانه های عمومی، افزایش تعداد کتابخانه های عمومی را دغدغه ای برای فرهنگ ساری دانست و گفت: سعی خواهیم کرد با نگاه ویژه و البته با کمک خیرین، به سرانه فضای مطالعاتی در شهر بفزائیم.

 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991