1398/6/26 سه‌شنبه از سوی اداره کتابخانه های عمومی ساری انجام شد؛ اجرای ویژه برنامه ای به مناسبت روز سینما اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ساری به مناسبت روز سینما برنامه‌هایی چون اردو به سینما و تماشای گروهی فیلم توسط اعضای کتابخانه ها و جمع خوانی کتاب سینما را در محل سینما کانون برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، ابوذر علی زاده، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ساری در خصوص برنامه های کتابخانه های عمومی ساری در روز سینما اظهار داشت: بازدید از سینمای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و تماشای یک فیلم مناسب کودک و نوجوان توسط اعضای باشگاه کتابخوانی کتابخانه های عمومی ساری، بخشی از فعالیت های این روز بود.

علی زاده افزود: جمع خوانی و بلندخوانی کتاب "سینما" از مجموعه "هنر چیست؟" از برنامه های این بازدید بود و علاوه بر آن خوانش کتاب و "یادگار کربلا؛ امام سجاد (ع)" هم به مناسبت سالروز شهادت امام سجاد(ع) در این روز برگزار شد.

وی در ادامه بیان داشت: پرسش و پاسخ از کتاب "سینما" و علاقمندی حاضرین به پاسخگویی و دانستن مطالب جدید در این حوزه و ارائه نظرات آنها، گرمی خاصی به این محفل بخشید.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 120

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991