1398/5/28 دوشنبه با برگزاری آئین اختتامیه در چالوس؛ غرب مازندران، برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی را معرفی کرد آئین اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان های غرب مازندران به میزبانی چالوس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آئین اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان های نوشهر، چالوس، کلاردشت، عباس آباد، تنکابن و رامسر به میزبانی چالوس و با حضور جمعی از مسئولین، کتابداران و شرکت کنندگان در جشنواره برگزار شد.

حجت الاسلام سید احمد جباری، امام جمعه چالوس در این مراسم اظهار داشت: امام رضا(ع) به عالم آل محمد(ص) معروف است و برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی همان سیاستی را پیگیری می کند که امام رضا(ع) آن را دنبال می کرد و آن شناخت جایگاه واقعی امام و ترویج علم و دانش در جامعه است.

وی بصیرت اجتماعی را عامل سرافرازی نظام جمهوری اسلامی دانست و تاکید کرد: زندگی امام رضا(ع) کاملا با سیاست گره خورده است و سلوک سیاسی و سبک زندگی امام بهترین درس ها را برای امروز ما دارد که در جشنواره کتابخوانی رضوی می توان به دستیابی به آن امیدوار بود.

 محمد ناصر زندی فرماندار شهرستان چالوس هم در این مراسم با قدردانی از زحمات یکایک کتابدارانی که برای استقبال بیشتر مردم از این جشنواره تلاش کردند، بیان داشت: برنامه های نهاد کتابخانه های عمومی همواره بر مبنای دانش گستری عمومی و مبتنی بر مضامین دینی و انقلابی تعریف می شود که نشان از تعهد این مجموعه و مدیران و کارکنانش دارد.

وی افزود: هر چه از زندگی ائمه و بزرگانمان کتاب بنویسیم و مطالعه کنیم و ترویج دهیم، باز هم حق مطلب ادا نمی شود و اگر این جشنواره های کتابخوانی برای همه ائمه معصومین(ع) و بزرگان دین و دانشمندان و اندیشمندان و متفکران برجسته برگزار شود، نتایج درخشان تری حاصل می شود.

گفتنی است در پایان این مراسم، از برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی به شرح ذیل تجلیل شد:

نوشهر:

ایلیا حیدرآبادی، پانیذ جعفری، گلنوش احمد فلاح، مرجان خزائی، رضا نعیمی، اعظم مرادی

چالوس:

مبینا میردار سلطانی، معصومه ویسی، عباس حسنی، امیرحسین آذین، فاطمه حسینی

کلاردشت:

محمدامین ربیعی پور، علی فقیه ملکی، بنیامین سنایی، فاطمه پوروریج، مهدی معصومی، ثریا مشتاقی، فرشته حسن پور، رویا سنایی، حنانه پورعلی، حدیثه پورعلی

عباس آباد:

نیایش بااوج احمدی، سما عسگری فرد، سید بنیامین خامسی، حدیث مهدی زاده، مریم حسینی، مهدیه ارجمندی، لیلا میرزا امرجی، محمد سامی، مبینا آقابابایی

تنکابن:

پارسا ثامنی، سمانه نیکزاد، سیما یوسفی، امیدرضا شورمیج، معصومه علیدوست، رباب علوی، ملیکا شایانفر، مهدی فرهاد کیایی، مرگس کیا، تینا اشکانی، هانیه قنبری، صاحبه خان رمکی، نسیم شعبانی، مریم فتاح، مسعود میرتقوی، محمد یوسف زاده

رامسر:

امیرعلی جمشیدی اول، عرشیا مهرزاد، سحر محمدشریفی، صالح محمدی، مصطفی عسگرلمتری، سکینه عرفات، سیده سمیه فتوکیان، مجتبی خلیلی، زینت محمودیان، ساره موفقی

 
تعداد بازديد اين صفحه: 154

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991