1398/5/27 يكشنبه در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی نور مطرح شد؛ تلاش ها برای تکمیل تنها پروژه کتابخانه عمومی ایزدشهر ادامه می یابد جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان نور با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران و فرماندار نور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، صبح امروز (یکشنبه، 98/5/27)، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان نور با حضور آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و علی شادمان، فرماندار نور برگزار شد.

ولیپور در این جلسه با تاکید بر اینکه سیاست نهاد کتابخانه های عمومی، توسعه فضای کتابخانه ای برای دسترسی سهل و آسان همه شهروندان در سرتاسر کشور به کتابخانه عمومی است، اظهار داشت: ایزدشهر یکی از معدود شهرها در استان مازندران است که دارای کتابخانه عمومی نیست و برای تسریع در اتمام پروژه ای که مدت هاست آغاز شده، راه حل هایی را مورد بررسی قرار داده ایم و امیدواریم زودتر به نتیجه برسد.

وی با اشاره به گزارشی که سید آقابزرگ حسینی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی نور در ابتدای جلسه در خصوص طرح های فرهنگی کتابخانه های عمومی ارائه داد، گفت: با همین داشته های موجود کارهای بزرگی در راستای هدف ترویج کتابخوانی در حال رقم خوردن است و کتابداران به خوبی در سنگرهای فرهنگی خود در حال مجاهدت هستند اما باید برای بیشتر شدن این سنگرها و مجهز شدن آنها تلاش وافری کرد زیرا حق مردم با بصیرت ما در زمینه کتابخوانی بیشتر از اینهاست.

علی شادمان، فرماندار نور هم در این نشست، با تاکید بر ضرورت تکمیل پروژه کتابخانه ایزدشهر، بیان داشت: مشکلاتی که روند تکمیل این پروژه را کند کرده است، غیر قابل حل نیست و می توان با تصمیماتی در شهرستان همراه با حمایت هایی از مسئولین استان، این مشکلات را برطرف کرد تا مردم ایزدشهر هم در آینده ای نه چندان دور صاحب کتابخانه شوند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 160

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991