1398/4/27 پنجشنبه بازدید مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران از کتابخانه های عمومی رامسر مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران پس از جلسه شورای اداری روسای ادارات به همراه معاونین خود از کتابخانه های عمومی رامسر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، عصر امروز (چهارشنبه، ۹۸/۴/۲۶) از کتابخانه های عمومی فرید، جمشید احمدی، کتالم و سادات شهر رامسر بازدید و با کتابداران و برخی از اعضا بصورت جداگانه دیدار و گفتگو کرد.

وی در این بازدیدها، پویایی کتابخانه ها را به اندازه تنوع کتاب های موجود در آن دانست و اظهار داشت: هر چقدر بیشتر کتاب بخوانیم، انگیزه ما برای ترغیب به کتابخوانی بیشتر می شود؛ بنابراین مطالعه جزءلاینفک کتابداری است.

وی افزود: هدف حرفه ما فراگیر ساختن مطالعه، افزایش آگاهی های اجتماعی و گسترده ساختن نشاط فرهنگی بین مردم است که مجموع اینها امید اجتماعی می آفریند.

ولیپور، توجه به کودکان را رسالتی محبوب و سخت در نهاد کتابخانه ها عنوان کرد و گفت: یک کتابدار می تواند با معرفی یک کتاب خوب، یا یک شعر زیبا و یا یک قصه جذاب، آینده یک کودک یا نوجوان را متحول کند و یک کتابدار باید تلاش کند چنین سرنوشتی را برای خود بخواهد که تعالی بخش زندگی دیگران باشد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 325

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991