1398/4/24 دوشنبه با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران صورت گرفت؛ برگزاری اختتامیه دوره آموزشی ارتقاء مهارتی کتابداران در آمل دوره آموزشی ارتقاء مهارتی کتابداران مازندران با برگزاری آئین اختتامیه با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان پایان یافت. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، اولین دوره آموزشی کتابداران استان در سال جديد که با هدف ارتقاء سطح عملكردی و بينش كاركردی کتابداران در آمل طی ۴ جلسه برگزار شد، صبح امروز (دوشنبه، ۲۴ تیر ۹۸) با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی با برگزاری آئین اختتامیه به پایان رسید.
آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این مراسم اظهار داشت: هر دوره ای که به افزایش سطح خدمات کتابداری و جایگاه کتابخانه منجر شود، مورد برنامه ریزی و اجرا قرار می گیرد تا با دانشی فراگیر در خدمت فرهنگ جامعه باشیم.
وی افزود: فراگیری دانش روز و پایبندی به اصول کتابداری در کنار ابتکار و دغدغه و تعصب کاری، مجموعه کتابخانه های عمومی را به تعالی می رساند و این موارد باید در یکایک کتابداران متجلی شود.
ولیپور، پیشرفت حرفه کتابداری در مازندران را مرهون وجود همین روحیه در اکثر همکاران خود دانست و گفت: اما این کافی نیست و باید برای دستیابی به اهداف بلند خود، گام های بلندتری برداریم.
در پایان این مراسم از زحمات استاد خانم دکتر قیاسی تقدیر شد.

 
 
تعداد بازديد اين صفحه: 428

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991