متون عمومي
اخبار شهرستان
روز دختر بابلسر

روز دختر بابلسر

روز دختر بابلسر

روز دختر بابلسر

روز دختر بابلسر

روز دختر بابلسر

روز دختر بابلسر

روز دختر بابلسر

روز دختر بابلسر

روز دختر بابلسر
1398/4/14 جمعه با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی برگزار شد؛ بازدید از کتابخانه عمومی امیرپازواری و شرکت در جشن میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر بابلسر جشن میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی و مشاوران کودک مدیرکل در کتابخانه عمومی امیرپازواری بابلسر برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، امروز (پنجشنبه، ۹۸/۴/۱۳) پس از برکزاری نشست «دختران کتابخوان» با همراهی دو مشاور کودک خود که از فرزندان شهدای مدافع حرم هستند، در کتابخانه عمومی امیر پازواری بابلسر حاضر شد و ضمن بازدید از بخش کودک کتابخانه، در کارگاه خلاقیت اعضای فعال کتابخانه و جشن روز دختر شرکت کرد.
وی در این برنامه با ابراز خوشحالی از اقبال دختران با استعداد به کتابخانه، اظهار داشت: در کتابخانه ها به دنبال ایجاد شرایطی هستیم که استعدادهای درخشان را به شکوفایی بیشتر هدایت و ظرفیت های بالقوه را احیا کنیم و با راه اندازی نهضت کتابخوانی، آینده ای را ترسیم کنیم که سرشار از متفکر و اندیشمند باشد.
ولیپور، درستکاری و نیک اندیشی را رمز سعادت دانست و گفت: دختران باید تلاش کنند آئینه ای تمام نما از الگوهای بزرگی همچون حضرت معصومه(س) باشند و خود را از بند الگوهای تحمیلی نالایق و ناشایست برهانند.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 449

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991