1398/4/14 جمعه با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی برگزار شد؛ بازدید از کتابخانه عمومی امیرپازواری و شرکت در جشن میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر بابلسر جشن میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی و مشاوران کودک مدیرکل در کتابخانه عمومی امیرپازواری بابلسر برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، امروز (پنجشنبه، ۹۸/۴/۱۳) پس از برکزاری نشست «دختران کتابخوان» با همراهی دو مشاور کودک خود که از فرزندان شهدای مدافع حرم هستند، در کتابخانه عمومی امیر پازواری بابلسر حاضر شد و ضمن بازدید از بخش کودک کتابخانه، در کارگاه خلاقیت اعضای فعال کتابخانه و جشن روز دختر شرکت کرد.
وی در این برنامه با ابراز خوشحالی از اقبال دختران با استعداد به کتابخانه، اظهار داشت: در کتابخانه ها به دنبال ایجاد شرایطی هستیم که استعدادهای درخشان را به شکوفایی بیشتر هدایت و ظرفیت های بالقوه را احیا کنیم و با راه اندازی نهضت کتابخوانی، آینده ای را ترسیم کنیم که سرشار از متفکر و اندیشمند باشد.
ولیپور، درستکاری و نیک اندیشی را رمز سعادت دانست و گفت: دختران باید تلاش کنند آئینه ای تمام نما از الگوهای بزرگی همچون حضرت معصومه(س) باشند و خود را از بند الگوهای تحمیلی نالایق و ناشایست برهانند.
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991