1398/3/18 شنبه بازدید مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران از کتابخانه های عمومی جویبار و فریدونکنار مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران با همراهی معاونین و گروهی از کارشناسان ستادی عصر امروز از کتابخانه های عمومی شهرستان های جویبار و فریدوکنار بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان عصر امروز شنبه (98/3/18) با همراهی معاونین و گروهی از کارشناسان ستادی از کتابخانه های عمومی شهید رضا کاکو، مرحوم میر عیسی هاشمیان و حجت السلام اکبریان شهرستان جویبار و هم چنین از کتابخانه های شهید بصیر و بقیه الله شهرستان فریدونکنار بازدید کرد.

ولیپور در این بازدیدها ضمن قدردانی از زحمات کتابداران برای برگزاری هرچه بهتر جشنواره کتابخوانی رضوی، این جشنواره را دارای وجوه مختلفی دانست که می تواند به عنوان نماد ترویج کتابخوانی در کتابخانه های عمومی در نظر گرفته شود .

وی همچنین بهینه سازی کتابخانه های عمومی را یکی از شروط اصلی پیشرفت دانست و گفت: فراهم آوردن فضای مناسب کتابخانه ای وظیفه ای بر عهده مدیران است که برای تحقق آن انگیزه و تلاش وجود دارد و با وجود همه مشکلات گام های مهمی هم برداشته شده است که با تمام توان ادامه دارد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این بازدید هم مانند دیگر بازدیدهای خود، بصورت جداگانه با کتابداران برای بررسی مشکلات و پیشنهاداتشان گفتگو کرد و طی صحبت هایی با برخی از اعضای کتابخانه ها در جریان خواسته های آنها هم قرار گرفت.

 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991