1398/3/13 دوشنبه فرماندار نوشهر: جشنواره کتابخوانی رضوی بهانه ای برای طراوت بخشیدن به زندگی کتاب دوستان فرماندار نوشهر در پیامی به مناسبت برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، از مردم جهت شرکت در این جشنواره دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، پیام عبدالصمد صفرنژاد، فرماندار نوشهر به مناسبت برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

کتاب صندوقچه ای از گنجینه بی بدیل دانایی است که شناخت و معرفت را به دنبال دارد و دلها را به فروغ دانایی فروزان می سازد. امید است جشنواره کتابخوانی رضوی بهانه ای برای طراوت بخشیدن به زندگی کتاب دوستان باشد و معرفت، بصیرت و سعادت را برای شرکت کنندگان آن رقم بزند.

وجود 12 کتاب که رده های مختلف سنی را مخاطب این جشنواره می کند، از ویژگی های برجسته ای است که می تواند خانواده ها را به طرف خود جلب کند و انتظار می رود جامعه مسلمان ایرانی که دارای ریشه های فرهنگی عمیقی است، با استقبال از این جشنواره کتابخوانی به غنای فرهنگی خود بیفزاید.

گفتنی است علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نسخه الکترونیکی کتاب ها به آدرس razavi.iranpl.ir و یا جهت دریافت امانی کتاب های مسابقه به کتابخانه های عمومی مراجعه کنند.

 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991