1398/3/3 جمعه به مناسبت سالروز حماسه فتح خرمشهر صورت گرفت؛ تجدید پیمان با آرمان های شهدا با حضور در گلزار شهدای بابل مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران با همراهی برخی از کارکنان ستادی و کتابداران استان به مناسبت سالروز فتح خرمشهر با آرمان های شهدا تجدید پیمان کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، به مناسبت سالروز فتح خرمشهر، طی مراسمی که عصر روز پنجشنبه (۹۸/۳/۲) از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی استان با حضور مدیرکل و جمعی از کارکنان ستادی و کتابداران در گلزار شهدای بابل برگزار شد، یاد و نام و حماسه سازی ها و آرمان های شهدا گرامی داشته شد.
آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این مراسم که با روایتگری هم همراه بود، اظهار داشت: شهدا وظیفه خود را در زمان خود به خوبی شناختند و با جهاد خالصانه خود به تکلیفشان عمل کردند و حماسه هایی همچون فتح خرمشهر را رقم زدند؛ ما هم در این برهه از زمان که خرمشهرها در پیش داریم، باید وظیفه خود را خوب بشناسیم و برای عمل به تکلیف همت کنیم تا بتوانیم خلق حماسه داشته باشیم وگرنه از باور و کاروان و راه شهدا باز می مانیم.
وی افزود: جهاد فرهنگی نیازمند خودسازی و خودباوری است و ان شاءلله در روزهای آتی که لیالی قدر را در پیش داریم، بتوانیم آمادگی های لازم را برای طی طریق در این راه پر افتخار کسب کنیم.
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991