متون عمومي
اخبار شهرستان
سیمرغ

سیمرغ

سیمرغ

سیمرغ

سیمرغ

سیمرغ

سیمرغ

سیمرغ

سیمرغ
1398/1/14 چهارشنبه کودکان سیل زده سیمرغ کتاب و دانایی را به فردای خود گره زدند کتابخانه عمومی شهید کشوری شهرستان سیمرغ امروز برای خدمت‌رسانی به کودکان سیل زده این شهرستان فعال و پویا بود‌. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران؛ امروز ۱۳ فروردین 1397  کتابخانه عمومی شهید کشوری سیمرغ برای خدمت‌رسانی به کودکان سیل زده فعال و پویا بود‌.

مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران از رقم خوردن ۱۳ بدری متفاوت برای کودکان سیل زده شهرستان سیمرغ خبر داد و گفت: کودکان سیل زده و دوست داشتنی شهرستان سیمرغ امروز میهمان کتابخانه ای بودند که این روز ها مهمترین وظیفه اش را شاد کردن کودکانی میداند که روز های خوبی را در این مدت سپری نکردند.

آرزو ولیپور با بیان اینکه در این ویژه برنامه، کودکان و نوجوانان به کتابخوانی، قصه گویی ، نقاشی و بازی و سرگرمی پرداختند خاطرنشان کرد: ایجاد نشاط و امید اجتماعی راهبردی است که استاندار محترم در استان جاری ساخته است و در کتابخانه های عمومی استان ساری و جاری است.

وی افزود: همکاران ما در استان به زیبایی، نشاط و امید را به کودکان و اعضای کتابخانه ها هدیه میکنند و در ایجاد این فضا بسیار نقش آفرین بوده و هستند که این نگاه صرفا مختص کتابداران سیمرغ نیست بلکه دغدغه ای است که در وجود دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور تا تک تک کتابداران استان موج می زند.

مدیر کل کتابخانه های عمومی مازندران به حضور کارکنان کتابخانه عمومی شهرستان سیمرغ در روز تعطیل اشاره کرد و گفت: با وجود تعطیلی دستگاه های اجرایی در روز ۱۳ فروردین، کتابخانه عمومی سیمرغ برای خدمت‌رسانی به کودکان سیل زده فعال و پویا بود‌.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 325

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991