1397/12/20 دوشنبه کتابخانه گردی در بابل؛ کتابخانه عمومی امام جعفرصادق(ع) روستای امیرده بابل میزبان طرح کتابخانه گردی همزمان با پانزدهمین سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور، طرح کتابخانه گردی در کتابخانه عمومی روستای امیرده بابل اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، طرح کتابخانه گردی به مناسبت پانزدهمین سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور، در روز شنبه، 18 اسفند 97 در کتابخانه عمومی امام جعفرصادق(ع) روستای امیرده که در سال 96 به بهره برداری رسید، اجرا شد.

در این طرح حجت الاسلام پوررمضان، امام جمعه بندپی شرقی، یوسف رازقی، بخشدار بندپی شرقی، دهیار و اعضای شورای روستا و دیگر مسئولین محلی و بخش مشارکت داشتند که با استقبال اهالی روستا بویژه دانش آموزان هم همراه بود.

حجت الاسلام پوررمضان، امام جمعه بخش بندپی شرقی بابل در بازدید از این کتابخانه، با بیان اینکه مردم روستا تشنه فضاهای فرهنگی هستند، اظهار داشت: ظرفیت های فراوانی در میان جوانان و نوجوانان روستا وجود دارد که می تواند موج کتابخوانی را در روستاهای اطراف کتابخانه ایجاد کند و مطالعه مفید را به درون خانواده ها ببرد.

وی این کتابخانه را نعمت بزرگی برای منطقه دانست و گفت: کتابخانه نقش مهمی در اوقات فراغت اهالی روستا دارد و می تواند در ایجاد یک گفتمان دینی و تربیتی موثر در بخش بندپی شرقی، جریان ساز باشد.

رازقی، بخشدار بندپی شرقی هم رضایت و استقبال مردم از افتتاح این کتابخانه در این روستا را یادآور شد و بیان داشت: توسعه فضاهای فرهنگی در روستاها همواره از مطالبات مردم است و کتابخانه هم همیشه در صدر تقاضاهای مردمی می باشد که امیدواریم در حد توان بتوانیم با همکاری نهاد کتابخانه های عمومی و خیرین، این مطالبه شایسته مردمی را پاسخگو باشیم.

 
امتیاز دهی
 
 

 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991