1397/12/18 شنبه اجرای طرح کتابخانه گردی در کتابخانه عمومی گلوگاه؛ کتابخانه گردی و همبستگی فرهنگی برای پیشرفت و توسعه در گلوگاه کتابخانه عمومی شهید حسینعلی عظیمی گلوگاه یکی از 4 کتابخانه عمومی در مازندران بود که طرح کتابخانه گردی در آن اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، همزمان با پانزدهمین سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور، مسئولان، فرهیختگان و فرهنگ دوستان گلوگاه با مشارکت فعال در طرح کتابخانه گردی که در کتابخانه عمومی شهید حسینعلی عظیمی گلوگاه انجام شد، همبستگی فرهنگی خود را برای پیشرفت و توسعه در گلوگاه به نمایش گذاشتند.

در این طرح فرهنگی که با حضور یاسر جعفری خورشیدی، معاون سیاسی و امنیتی فرماندار، فریدون کلبادی نژاد، رئیس اداره آموزش و پروش، باقری، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، مائده موجرلو، مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، موسوی، رئیس هلال احمر، علی رضایی، رئیس اداره ورزش و جوانان، مجید رضایی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه، یاسر موازی، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت، ابراهیم کلبادی نژاد، رئیس اداره کار ،رفاه و تعاون اجتماعی شهرستان گلوگاه و جمعی از فریختگان و فرهنگ دوستان اجرا شد، شرکت کنندگان بر ضرورت حمایت همگانی از کتابخانه عمومی شهر تاکید کردند و راه توسعه و پیشرفت شهری را در تقویت فرهنگ دانستند.

ترویج هدفمند کتابخوانی برای اقشار مختلف جامعه، مشارکت دستگاه های اجرایی در طرح های فرهنگی کتابخانه عمومی و حمایت مادی و معنوی در اجرای برنامه ها از دیگر مباحثی بود که توسط حاضرین مورد تاکید قرار گرفت.

گفتنی است روسای ادارات کتابخانه های عمومی شهرستان های بهشهر و نکا با همراهی برخی از کتابداران، در طرح کتابخانه گردی شهرستان گلوگاه حضور بهم رساندند.

 
امتیاز دهی
 
 

 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991