متون عمومي
اخبار شهرستان
نشست کتاب خوان پرستار

نشست کتاب خوان پرستار

نشست کتاب خوان پرستار

نشست کتاب خوان پرستار

نشست کتاب خوان پرستار
1397/10/23 يكشنبه همزمان با روز پرستار و از سوی اداره کتابخانه های عمومی ساری؛ نشست تخصصی کتاب خوان ویژه پرستاران در دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد همزمان با روز پرستار و ولادت با سعادت پیام آور کربلا حضرت زینب(س) نشست کتاب خوان ویژه پرستاران در محل دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، اولین نشست کتاب خوان تخصصی ویژه پرستاران، در دانشگاه علوم پزشکی مازندران از سوی اداره کتابخانه های عمومی ساری در روز 22 دی ماه همزمان با ولادت با سعادت حضرت زینب (سلام الله علیها) و روز پرستار برگزار شد.

ابوذر علیزاده رئیس اداره کتابخانه های عمومی ساری در این خصوص اظهار داشت: در این نشست شش نفر از پرستاران شهرستان ساری با حضور مدیر تیم پرستاری دانشگاه علوم پزشکی به معرفی کتاب پرداختند.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی ساری گفت: در این نشست تخصصی کتاب هایی با موضوع زندگینامه حضرت زینب و علوم کاربردی در زندگی و ادبیات شامل "تندیس شکیبایی"، "سینوهه"، "به بچه ها چه بگوییم چه نگوییم"، "استاد عشق"، "روش های خانه داری"، و "حضرت زینب(س)" معرفی شد.

وی افزود: برگزاری نشست های تخصصی در مناسبت های مختلف در برنامه های بلند مدت این اداره قرار دارد و با همکاری دیگر ادارات نشست های تخصصی بیشتر برگزار می شود.

در این مراسم بابعلی آزادیان مدیر امور پرستاری استان مازندران نیز گفت: برگزاری برنامه های علمی و فرهنگی تاثیر بسیار زیادی را در جامعه خواهد داشت و اینکه اداره کتابخانه های عمومی بخشی از زمان کاری خود را به پرستاران برای برگزاری این برنامه اختصاص داده جای تقدیر و تشکر دارد.

وی افزود: این برنامه نقطه شروع خوبی بوده است و باید استمرار داشته باشد و فعالیت ها و برنامه های بیشتری با همکاری کتابخانه ها و دانشگاه علوم پزشکی برگزار شود .

آزادیان گفت: ما در دانشگاه تلاش خواهیم کرد برنامه های فرهنگی را توسعه داده و از لحاظ کیفی و کمی فعالیت های بیشتری را انجام دهیم .

 
تعداد بازديد اين صفحه: 465

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991