متون عمومي
اخبار ستاد
شهرداری بابل

شهرداری بابل

شهرداری بابل

شهرداری بابل

شهرداری بابل

شهرداری بابل

شهرداری بابل
1397/10/11 سه‌شنبه تقدیر ولیپور از شهردار بابل؛ تاکید شهردار بابل بر حمایت مداوم از فعالیت فرهنگی کتابخانه های عمومی شهردار بابل با مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، محسن کبود فیروزجایی، شهردار بابل با همراهی عبدالحسین باقری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، صبح امروز (سه شنبه ۹۷/۱۰/۱۱) با آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در دفتر وی دیدار و گفتگو کرد.
کبودفیروزجایی در این دیدار با تاکید بر اثرگذاری قابل ملاحظه و محسوس فرهنگی کتابخانه های عمومی بر زندگی اجتماعی شهروندان، اذعان داشت: هیچ نهاد و مجموعه دیگری نمی تواند چنین نقش مهمی را ایفا کند؛ بنابراین حمایت از فعالیت فرهنگی در کتابخانه های عمومی را یک وظیفه می دانیم.
وی افزود: با وجود مشکلاتی که در شهرداری با آن مواجه هستیم، اما سهم کتابخانه های عمومی را بعنوان یک ضرورت فرهنگی برای مردم، پرداخت می کنیم.
ولیپور ، مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران نیز در این دیدار با قدردانی از  رویکرد فرهنگی شهردار بابل و پرداخت به موقع سهم کتابخانه های عمومی از درآمد شهرداری ها، اظهار داشت: اگر همه شهرداری ها با همین رویکرد با این نهاد فرهنگی تعامل داشته باشند، کتابخانه های عمومی استعدادهای بیشتری را بروز خواهند داد و رواج بیشتر کتاب و کتابخوانی را شاهد خواهیم بود.
ولیپور در این دیدار با اهدای لوح سپاس از شهردار بابل تقدیر کرد.
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 1141

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991