متون عمومي
اخبار ستاد
دیدار با مادر شهید معلمی

دیدار با مادر شهید معلمی

دیدار با مادر شهید معلمی

دیدار با مادر شهید معلمی

دیدار با مادر شهید معلمی
1397/10/4 سه‌شنبه به مناسبت سالروز عملیات کربلای 4 صورت گرفت؛ دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران با مادر شهید غواص، محمدصادق معلمی مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران به مناسبت سالروز عملیات کربلای 4 ، با مادر شهید غواص، محمدصادق معلمی در ساری دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با همراهی گروهی از همکاران ستادی، امروز (سه شنبه 97/10/4) به مناسبت سالروز عملیات کربلای 4، با مادر شهید محمدصادق معلمی، یکی از شهدای غواص این عملیات، در ساری دیدار کرد.

وی در این دیدار بیان داشت: تاریخ از رشادت های شهدای گرانقدر حماسه های بی بدیل دفاع مقدس، همچون شهید محمدصادق معلمی با افتخار یاد خواهد کرد؛ این شهدا مردانی بودند که در دامان مادرانی رشد و تکامل یافتند که با فرهنگ حسینی و زینبی عجین گشته بودند، مجاهدانی که دل از دنیا بریده و با جاری ساختن خونشان، ملتی را برای نیل به آرمان های مقدس انقلاب اسلامی به دنبال خود کشانده اند.

ولیپور خطاب به این مادر شهید افزود: خوشا به سعادتتان که توانستید فرزندی تربیت کنید که مردی از مردان خدا و منادی حق طلبی، عزت خواهی، جهاد در راه خدا و ترویج دهنده فرهنگ ایثار و شهادت شدند. شما برای پیمودن راهی پرافتخار که به ظهور منجی عالم بشریت و برقراری قسط و عدل در سراسر گیتی منجر خواهد شد، گام های خود را استوار و محکم برداشته اید و مطمئن باشید که وعده خدا حق است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با بیان اینکه مادران شهدای گمنام و شهدایی که بازگشت پیکر مطهرشان، سال ها طول کشید، مدت زمانی طولانی را در انتظار فرزند برومندشان به سر بردند و به یقین در این مدت معنای انتظار را بیشتر درک کرده اند، اظهار داشت: امیدواریم خداوند دعای این بزرگواران را در تعجیل حضرت مهدی(عج) به اجابت برساند و چشمان منتظر منتظران را به درک حضورش منور گرداند.

نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 689

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991