متون عمومي
اخبار ستاد
پیام تسلیت آیت الله هاشمی شاهرودی
1397/10/4 سه‌شنبه پیام مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران به مناسبت ارتحال حضرت آیت الله هاشمی شاهرودی مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در پی ارتحال رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، در پیامی، درگذشت این عالم مجاهد و نستوه و مرجع عالیقدر را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، متن پیام آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی شاهرودی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

ارتحال عالم مجاهد و نستوه و مرجع عالیقدر، حضرت آیت الله هاشمی شاهرودی که سال ها در خدمت انقلاب اسلامی، منشأ خیر فراوان و خدماتی خالصانه بوده اند، فقدانی جبران ناپذیر و اندوهی بزرگ برای مردم و مسئولین در نظام جمهوری اسلامی است.

ایشان در شهریور سالجاری در کسوت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، پیامی را به اختتامیه هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در مازندران صادر فرمودند که سراسر ایمان و بصیرت و عشق و دلدادگی به ساحت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) بود؛ خداوند ایشان را غریق رحمت خود بدارد و از شفاعت حضرت ثامن الحجج(ع) و همنشینی با ائمه طاهرین(ع) بهره مند گرداند.

اینجانب این ضایعه را خدمت مقام معظم رهبری، خانواده گرانقدر آن مرحوم، مسئولین محترم و همه وابستگان و شاگردان ایشان و به عموم مردم سرافراز تسلیت عرض می نمایم و علو درجات را برای آن فقیه وارسته مسئلت دارم.

نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 499

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991