متون عمومي
اخبار ستاد
دیدار با ابراهیمی

دیدار با ابراهیمی

دیدار با ابراهیمی

دیدار با ابراهیمی

دیدار با ابراهیمی

دیدار با ابراهیمی

دیدار با ابراهیمی

دیدار با ابراهیمی
1397/9/28 چهارشنبه دیدار آرزو ولیپور مدیر کل کتابخانه های عمومی مازندران با هادی ابراهیمی مدیر کل صدا و سیما استان ظهر امروز آرزو ولیپور مدیر کل کتابخانه های عمومی مازندران با حضور در صدا و سیما مرکز مازندران با هادی ابرهیمی مدیر کل جدید این سازمان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران؛ آرزو ولیپور مدیر کل کتابخانه های عمومی مازندران در این دیدار با بیان اینکه صدا و سیما با توجه به رسالت ذاتی خود میتواند نقش تاثیر گذاری در اعتلای سطح فرهنگ کتابخوانی جامعه داشته باشد، اظهار داشت: مقام معظم رهبری بارها فرمودند که کتاب باید در سبد خانوارها قرار گیرد و صدا و سیما به عنوان رسانه ملی می‌تواند یاری رسان ما در ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی باشد.

وی افزود: افزایش آگاهی و معلومات عموم مردم نقطه مشترک فعالیت کتابخانه های عمومی و صدا و سیماست که میتوان از این امر در ارتقا سطح فرهنگ جامعه بهره برد.

ولیپور در پایان با تشکر از زحمات مقدسی مدیر کل سابق صداو سیما مرکز مازندران انتصاب شایسته هادی ابراهیمی را در این مسئولیت جدید تبریک گفت.

در ادامه این دیدار هادی ابراهیمی مدیر کل صدا و سیما مازندران به همکاری‌های متقابل این سازمان با کتابخانه های عمومی مازندران در جهت ترویج فرهنگ عمومی جامعه تاکید کرد و افزود: چهره هایی همچون خانم ولیپور دلسوز و خوش فکر در استان کم نظیر و برای استان افتخار است.

نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 855

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991