متون عمومي
اخبار ستاد
آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه های مازندران
1397/9/10 شنبه پیام ولیپور به مناسبت روز مجلس؛ قدردانی از نمایندگانی که برای تقویت جایگاه کتابخانه های عمومی اقدامات اثربخشی داشته اند. آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران به مناسبت روز مجلس پیامی را صادر کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، متن پیام آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
مرحوم آیت الله مدرس با بینشی عمیق، بصیرتی ژرف، دینمداری، مردمداری، حضوری موثر و جریان ساز در مجلس و مقاومتی استوار در برابر زیاده خواهی های داخلی و استکبار خارجی، به نمادی برای نمایندگی تبدیل شده است که همواره باید یاد ایشان را گرامی داشت.
کسوت نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی در نظام جمهوری اسلامی ایران از آن رو که در راستای تعالی ارزش ها و حاکمیت حق است، امری خطیر محسوب می شود و از جایگاهی بس رفیع برخوردار است.
فرهنگ، پایه و اساس این رشد و تعالی و حق طلبی می باشد و کتاب و کتابخوانی از آنجائیکه دانائی و آگاهی و بصیرت را با فرهنگ عجین می نماید، منزلت والائی در این وادی دارد؛ لذا تصمیم گیری و قانونگذاری متقن در حوزه کتاب، سرمایه ای برای جامعه و آینده نگری دقیق به حساب می آید.
از این رو با تبریک روز مجلس و به مناسبت این روز، از تمامی نمایندگانی که با دغدغه و احساس مسئولیت نسبت به وادی فرهنگ و مسئله کتاب و کتابخوانی، به کتابخانه های عمومی توجه ویژه دارند، بخصوص نمایندگان ارجمند و فهیم استان مازندران که برای تقویت این نهاد فرهنگی اقدامات اثربخشی داشته اند، قدردادنی ویژه نموده و موفقیت و توفیق روز افزون را برایشان از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 355

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991