1398/12/12 دوشنبه توسط اداره کل کتابخانه های مازندران صورت گرفت؛ قدردانی از مدافعان سلامت در بخش قرنطینه مقابله با کرونا بسته های کتاب از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران به پاس ایثار و تلاش کادر درمان مبتلایان به کرونا، تقدیم دانشگاه علوم پزشکی مازندران شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، بسته های کتاب از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران به پاس ایثار و تلاش پزشکان و پرستارانی که در کادر درمان مبتلایان به کرونا حضور دارند، باهماهنگی علوم پزشکی مازندران به جهات رعایت نکات بهداشتی و سلامت، تقدیم دانشگاه علوم‌پزشکی شد تا در اختیار پرستاران عزیز قرار بگیرد.

آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در این خصوص اظهار داشت: بهترین تعبیری که در مورد این عزیزان می توان بکار برد، عبارت «مدافعان سلامت» است چراکه اهمیت و قداست جهاد آنها را نشان می دهد.

وی افزود: برای سپاسگزاری و قدرشناسی  از کادر درمانی که در قرنطینه برای سلامتی هم میهنان خود شبانه روز مشغول خدمت هستند، کتاب های متنوعی را در موضوعات مختلف تهیه و به آنها تقدیم کردیم تا در اوقات استراحت، همچون همیشه همنشین کتاب باشند.

ولیپور، اجر این مجاهدت را به عهده خداوند دانست و تاکید کرد: ما اعتقاد داریم کتاب یکی از بهترین هدیه ها برای فرهیختگان است و اینگونه خواستیم قدرشناسی خود را اثبات نمائیم.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991