1398/12/11 يكشنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران خبر داد؛ کلیه کتابخانه های عمومی و پانسیون های مطالعاتی استان ضدعفونی شدند مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران از ضدعفونی تمامی کتابخانه های عمومی و پانسیون های مطالعاتی در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با تاکید بر لزوم مشارکت همگانی برای مقابله با ویروس کرونا و ریشه کن شدن این بیماری که سلامت جان و روان مردم را نشانه گرفته است، اظهار داشت: ما در کتابخانه های عمومی استان، ضمن تعطیل کردن کتابخانه ها برای کمک به عدم انتشار بیماری که این تعطیلی تا دوشنبه دوازدهم اسفند اعلام شده است، به ضدعفونی تمامی تجهیزات پرکاربرد کتابخانه ای در همه کتابخانه ها اقدام کرده ایم تا دلواپسی های مراحعین و اعضا را پس از بازگشایی برطرف نمائیم.

وی افزود: حفظ سلامت و امنیت جسم و روان مردم در اولویت مدیریت فرهنگی نهاد کتابخانه های عمومی قرار دارد و امیدواریم هر چه سریعتر با نابودی این ویروس، شاهد صحت و سلامت همه مردم و امید و هیجان زندگی عادی و شور کتابخوانی در بین مردم باشیم و دوباره در کتابخانه های عمومی، حرارت حضور مردم عزیز را به نظاره بنشینیم.

ولیپور، با اشاره به لزوم رعایت نکات بهداشتی در این روزها، گفت: ما سعی کرده ایم در حد توان خود راه های ایمن ماندن از خطرات این بیماری را در فضای رسانه ای تبلیغ و ترویج کنیم و امیدواریم با یک مشارکت همگانی از این مرحله هم به خوبی عبور کنیم.

مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران همچنین به فعالیت کارکنان ستادی اداره کل در ایام بحرانی اشاره کرد و از توزیع لوازم بهداشتی مناسب از جمله ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده شخصی بین کارکنان خبر داد.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991