1398/9/30 شنبه از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران برگزار شد؛ چهارمین ویژه برنامه یلدای حماسه در کنار اسوه های ایثار و مقاومت کارکنان اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران که در طول 3 سال گذشته، ویژه برنامه شب یلدا را در آسایشگاه جانبازان ساری برگزار کردند، برای چهارمین سال پیاپی، در کنار اسوه های ایثار و مقاومت برنامه یلدای حماسه را اجرا کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، صبح امروز (شنبه ، 98/9/30) ویژه برنامه یلدای حماسه برای چهارمین سال پیاپی در آستانه شب یلدا از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی در آسایشگاه جانبازان امام علی(ع) شهرستان ساری و در کنار اسوه های ایثار و مقاومت برگزار گردید.
در این مراسم که با حضور مدیرکل و کارکنان ستادی همراه بود، برنامه هایی مانند معرفی کتاب، حافظ خوانی، برنامه طنز و موسیقی مازندرانی همراه با پذیرایی ویژه یلدا به اجرا در آمد.
آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در این برنامه، با بیان اینکه جانبازان با نثار جان خود، با خداوند بر سر دین و وطن و ملت خود معامله کردند، اظهار داشت: ما فقط نباید در روز میلاد حضرت ابوالفضل(ع) که به روز جانباز نامگذاری شده است به یاد جانبازان باشیم بلکه وظیفه داریم در همه ایام به فکر آنها بوده و همواره در مقام تجلیل از آنها باشیم.
وی افزود: جانبازی مفهومی ارزشمند و فرهنگ ساز است و برای پایان دادن به شب طولانی غیبت به گستردگی این فرهنگ ناب در جامعه نیاز داریم.
ولیپور با تاکید بر غیر قابل درک بودن حماسه آفریده شده توسط جانبازان و ایثارگران و عدم توانایی در قدردانی از این حماسه آفرینی، بیان داشت: جانبازان کاری کرده اند که میزان سنجش ایمان و عقیده تلقی می شوند و حضور آنها مانع بزرگی برای انحرافات اجتماعی و امیدآفرینی برای ادامه مسیر انقلاب اسلامی است.
گفتنی است در این مراسم، کتاب « برایم حافظ بگیر » (مجموعه خاطرات سردار مدافع حرم شهید حاج شعبان نصیری، به کوشش زینب سوداچی) معرفی گردید.
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991