1398/9/3 يكشنبه در بیست و هفتمین دوره هفته کتاب انجام شد؛ اجرای طرح «مولود کتاب» از سوی اداره کتابخانه های عمومی بابل اداره کتابخانه های عمومی بابل، به مناسبت هفته کتاب، طرحی با عنوان «مولود کتاب» را اجرا کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، به مناسبت بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی، طرحی با عنوان «مولود کتاب» از سوی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بابل اجرا شد که طی آن به نوزادان متولد شده در هفته کتاب، کارت عضویت رایگان به همراه لوح یادبود، یک شاخه گل و یک جلد کتاب اهدا شد.

این طرح، با حضور رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و گروهی از کتابداران با همراهی مسئولین دانشگاه علوم پزشکی، رئیس  بیمارستان شهید یحیی نژاد بابل و جمعی از پزشکان در این بیمارستان اجرا شد.

دیگر طرح کتابخوانی اجرا شده در بابل، طرح «بخوانیم از کتاب، نمانیم در جاده» بود که در قالب نشست با جمعی از رانندگان حمل و نقل  باری جاده ای با محوریت کتاب «ضوابط و قوانین حرفه ای حمل و نقل جاده ای» صورت گرفت که با استقبال رانندگان و بنا بر درخواست صنف رانندگان، این جلسات از سوی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بابل ادامه خواهد داشت.

نسخه قابل چاپ
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991