1398/8/30 پنجشنبه به مناسبت هفته کتاب انجام شد؛ بررسی ادبیات نوجوان در جلسه نقد کتاب در مخفی کتاب یک نویسنده نوجوان با برگزاری جلسه ای از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران نقد و بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، صبح روز چهارشنبه (98/8/29) و همزمان با هفته کتاب، جلسه نقد کتاب «در مخفی» نوشته عسل ابوالقاسمی بعنوان نویسنده نوجوان در شهر کتاب ساری برگزار شد و طی آن با حضور حسن شیردل بعنوان نویسنده و منتقد ادبی، ادبیات نوجوان مورد بررسی قرار گرفت.

آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی که در این نشست که اعضای نوجوان کتابخانه های عمومی ساری هم حضور داشتند، اظهار داشت: سبب افتخار ماست که در جامعه، استعدادهای نوجوانی را می بینیم که هم اهل مطالعه هستند و هم در سنین نوجوانی، دست به قلم برده و خالق کتاب های شایسته ای می شوند و بر خود وظیفه می دانیم که از استعدادهای نویسندگی، حمایت و برای پیشرفتشان کمک کنیم.

وی خطاب به نوجوانان افزود: اگر از سنین نوجوانی کتاب بخوانید، زودتر به کمال شخصیتی دست می یابید و رشد فکری و پرورش استعدادها بهتر انجام می گیرد.

ولیپور لازمه تبدیل شدن به یک نویسنده خوب را مطالعه و کتابخوانی زیاد دانست و گفت: سعی کنید گستره مطالعاتی خود را قوی کنید، به موضوع مورد علاقه خودتان عمق ببخشید و از مشاوره کتابداران و کتابخوانان هم بهره ببرید تا درهای موفقیت به روی شما گشوده شود.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991