1398/8/22 چهارشنبه نماینده بابل در مجلس شورای اسلامی: حمایت از کتابخانه های عمومی وظیفه شهروندی و رسالت مسئولین است نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در آستانه روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار از کتابخانه شهیدان نجاریان بابل بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، حسین نیازآذری، نماینده بابل در مجلس شورای اسلامی در آستانه روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار از کتابخانه شهیدان نجاریان بابل بازدید و با علیرضا اوشیب نتاج، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی بابل و کتابداران دیدار و گفتگو کرد.

وی ضمن بازدید از بخش های مختلف کتابخانه از جمله مخزن، سالن مطالعه، بخش نسخ خطی، در گفتگو با کتابداران، هفته کتاب را صمیمانه به آنها تبریک گفت و اظهار داشت: حمایت از کتابخانه های عمومی وظیفه شهروندی و رسالت مسئولین است و برای بهبود وضعیت کتابخانه ها از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

نیازآذری هفته کتاب را هفته طلایی کتابداران دانست و اذعان داشت: مسئولین قدر زحمات و تلاش های فرهنگی کتابداران را می دانند و از مأموریت خطیر آنها هم با خبر هستند و باید برای برطرف شدن مشکلات کتابخانه ها تا رسیدن به جایگاه واقعی شان، تدبیر به خرج دهند و برنامه ریزی کنند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی همچنین گفتگویی با برخی از اعضای کتابخانه شهیدان نجاریان داشت و خطاب به آنها گفت: کتابخانه عمومی یکی از مهمترین سرمایه های هر شهر است و باید قدر این فرصت بزرگ فرهنگی را بیشتر بدانند و از این مکان نه تنها برای مطالعه کتاب های درسی بلکه برای مطالعه کتاب های بیشتر و دانش اندوزی و آگاهی افزایی بهره ببرند و در برنامه های کتابخانه ها مشارکت فعال داشته باشند.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991