1398/8/4 شنبه با حکم مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران؛ علیرضا اوشیب نتاج بعنوان سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بابل منصوب شد طی حکمی از سوی مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بابل منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، طی جلسه ای که صبح امروز (شنبه، 98/8/4) با حضور آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و قربانعلی ولی زاده بورا، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل در دفتر فرماندار برگزار شد، علیرضا اوشیب نتاج بعنوان سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بابل معرفی گردید.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این جلسه، با تقدیر از زحمات آقای عبدالحسین باقری لاجیمی، وی را از مدیران با تجربه و دارای سابقه در استان توصیف کرد و تغییر و تحولات مدیریتی را لازمه حیات اداری هر مجموعه دانست و اظهار داشت: شاهد اتفاقات خوب و رو به پیشرفتی در سال های گذشته در بابل که دارای بیشترین کتابخانه های عمومی در استان است، بوده ایم و امیدواریم با انتصاب آقای اوشیب نتاج که از نیروهای جوان و کارآمد نهاد کتابخانه های عمومی در استان هستند، روزهای خوبی را در پیش داشته باشیم.

وی افزود: شهرستان بابل دارای پیشینه تاریخی و فرهنگی درخشان و مردمانی مومن و فرهنگ دوست است که کار فرهنگی را برای مدیران مجموعه های فرهنگی بسیار حساس می کند و دغدغه ما همواره پاسخگویی به انتظارات مردم این شهرستان بوده و خواهد بود.

فرماندار بابل هم با قدردانی از تلاش های آقای باقری، برای وی آرزوی موفقیت کرد و بیان داشت: انتصاب یک نیروی جوان متعهد در بابل را به فال نیک می گیریم و امیدواریم وضعیت کتابخانه های عمومی شهرستان روز به روز بهتر شود و میزان نفوذ اجتماعی این نهاد فرهنگی گسترش یابد و کتابخوانی بعنوان یک معروف و واجب فرهنگی در شهر و دیار ما بیش از پیش نهادینه شود.

ولی زاده افزود: کتابخانه های عمومی می توانند راه روشن سعادت را به جویندگان علم و علاقمندان فرهنگ نشان دهند و با درک صحیح از اهمیت جایگاه این نهاد و ضرورت اقدامات برنامه ریزی شده و متفکرانه، اثربخشی خاص خود را اثبات کنند.

گفتنی است علیرضا اوشیب نتاج پیش از این سابقه کار بعنوان کتابدار کتابخانه های عمومی هادی شهر و امیرپازواری بابلسر و معاونت امور کتابخانه های اداره کل کتابخانه های عمومی را دارد.

نسخه قابل چاپ
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991