1398/7/24 چهارشنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در جلسه شورای اداری ستادی: اخلاقمداری، همدلی و خلاقیت راز پویایی و موفقیت در فعالیت های اداری است جلسه شورای اداری ستاد اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران با حضور مدیرکل برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، صبح امروز (98/7/24)، جلسه شورای اداری ستاد اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران با حضور مدیرکل برگزار گردید.

آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این دیدار با تاکید بر اینکه اخلاقمداری، همدلی و خلاقیت راز پویایی و موفقیت در فعالیت های اداری است، اظهار داشت: همه سربلندی هایی که در اجرای رسالتمان در این سال ها داشته ایم را مرهون این روحیه هستیم و مطمئنا با همین شیوه به موفقیت های بیشتر دست خواهیم یافت.

وی افزود: نهاد کتابخانه های عمومی یک نهاد کاملا فرهنگی است و ابتکار، برنامه محوری و سعه صدر، شاخصه های مهم حرکت مداوم برای کسب نتیجه مطلوب است؛ ما ثابت کرده ایم می توانیم با کمک همه همکاران اقدامات بزرگی را انجام دهیم و از مشکلات هم خسته نمی شویم.

ولیپور، با بیان اینکه نباید اجازه دهیم رکود عملکردی در سیستم کاری ما وارد شود، اذعان داشت: گستردگی و تنوع فعالیت های فرهنگی بویژه در موضوع کتاب با اصل رکود و خمودی در تضاد است و حتما در مجموعه ای که جوان ها در اکثریت هستند، نه تنها چنین مشکلی وجود ندارد بلکه همواره پویایی و نشاط جلوه نمایی خواهد کرد.

نسخه قابل چاپ
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991