1398/7/20 شنبه عیادت مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران از مادر گرانقدر شهید سید علی دوامی مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران با همراهی جمعی از کارکنان ستادی از مادر گرانقدر شهید سید علی دوامی عیادت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با همراهی برخی از کارکنان ستادی از حاجیه خانم فاطمه نیکدوز، مادر سردار شهید سید علی دوامی که بعلت بیماری در بیمارستان بستری است، عیادت کرد.

ولیپور مادران شهدا را اسوه های صبر و نماد مقاومت عنوان کرد و اظهار داشت: این مادران حق بزرگی بر گردن ملت ایران دارند و بر همه ما فرض است که آنها را تکریم کرده و در همه حال به یاد آنها باشیم و در حد توان تسلا دهنده قلب های پاکشان باشیم.

وی افزود: حاجیه خانم نیکدوز از مادرانی هستند که پس از شهادت فرزندش، همچون حضرت زینب(س) عمل کرد و راه فرزندش را با سخنوری و تبلیغ گفتمان جوان شهیدش ادامه داد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، با آرزوی صحت و سلامتی برای این بانوی مکرمه، گفت: کتاب «سیب سرخ سید» در مورد زندگی شهید سید علی دوامی؛ نوشته محمد علی رضاپور و زهرا پنبه زاری را کتابی شاخص هم برای شناخت این شهید والا مقام است و از این کتاب ارزش مادری همچون خانم نیکدوز مشخص می شود.

نسخه قابل چاپ
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991