1398/6/2 شنبه پیام مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران به مناسبت هفته دولت آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران طی پیامی به مناسبت آغاز هفته دولت، در رابطه با فرمایشات رهبر معظم انقلاب در حوزه مسائل فرهنگی در دیدار با اعضای هیئت محترم دولت، اظهار داشت: قدم هایمان را مطمئناً استوارتر بر خواهیم داشت تا با نقش آفرینی بیشتر، اثرگذاری بهتری داشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، متن پیام آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان به مناسبت آغاز هفته دولت بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

شأن دولت و دستگاه های اجرایی به خدمتگزاری صادقانه و خالصانه به مردم است و هفته دولت، نماد خدمت به مردم و زمانی برای به اوج رساندن خدمت رسانی و فرصتی برای بیان خدمات است.

عمر کوتاه دولت شهید رجایی و شهید باهنر، به دلیل توجه به مردم و رعایت اصول مدیریتی در نظام جمهوری اسلامی، همواره به عنوان یک الگوی صحیح مدیریتی، نصب العین دولت ها قرار می گیرد بطوریکه حتی افکار عمومی هم دولت ها را با دولت شهید رجایی می سنجند.

دستاوردهای دولت در بخش های مختلف به حدی است که ان شاءلله در محضر خداوند متعال و در معرض قضاوت مردم، سربلند خواهد بود، اما در بحث فرهنگ می توان اینگونه بیان داشت که پویایی و نشاط و طراوت و تازگی، به حدی است که بهتر از گذشته و امیدوار به آینده در حال قدم برداشتن هستیم.

رهبر معظم انقلاب در دیدار خود با هیئت محترم دولت، دو اولویت اصلی کشور را «اقتصاد» و «فرهنگ» برشمردند و مسئولان وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های مرتبط با مقوله‌ی فرهنگ را به حساسیت بیشتر و مقابله جدی و هوشمندانه با هجوم همه جانبه دشمن به مبانی دینی، انقلابی و اخلاقی فراخواندند؛ از این رو اعلام می داریم که جانِ کلام و  فرمایشات رهبر معظم انقلاب در این دیدار را دریافته ایم و با توجه به دغدغه هایی که ایشان از گذشته نسبت به این موضوعات داشته اند، به ایشان به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ عرصه فرهنگ کشور اطمینان می دهیم، قدم هایمان را مطمئناً استوارتر بر خواهیم داشت تا با نقش آفرینی بیشتر، اثرگذاری بهتری داشته باشیم.

در پایان، هفته دولت را به همه دولتمردان خدوم و مدیران صادق و لایق تبریک عرض می نمایم و توفیق در انجام هرچه بهتر مسئولیتشان را آرزومندم.

نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 154

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991