1398/5/28 دوشنبه تقدیر از برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛ آئین اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان های فریدونکنار و محمودآباد برگزار شد با برگزاری آئین اختتامیه در فریدونکنار، از برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در فریدونکنار و محمودآباد تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آئین اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی مربوط به شهرستان های فریدونکنار و محمودآباد، صبح روز یکشنبه (98/5/27) در سالن اجتماعات کتابخانه شهید بصیر فریدونکنار برگزار شد و طی آن از برگزیدگان جشنواره تقدیر بعمل آمد.

حجت الاسلام سید محمود جلالی، امام جمعه فریدونکنار در این مراسم با بیان اینکه در هیچ مکتبی به اندازه اسلام درباره علم و دانش و کتابخوانی، تشویق و تحسین وجود ندارد، بیان داشت: آیات قرآن و بیانات ارزشمند حضرت علی(ع) در نهج البلاغه بارها درباره تفاوت و برتری کسب علم به ثروت اندوزی تاکید دارند.

وی با تاکید بر ضرورت غنیمت شمردن وقت و بهره مندی از لحظه لحظه های عمر برای افزایش دانش و کتابخوانی، اظهار داشت: مقام معظم رهبری در مورد کتابخوانی خودشان فرمودند که کتاب های چند جلدی را در مسیر مسافرت های بین شهری و در اتوبوس خوانده اند که یک درس بزرگ برای همه ما برای استفاده بهینه از زمان می باشد.

امام جمعه فریدونکنار افزود: راه کتابخوانی مورد رضایت پروردگار است و هر چقدر در این زمینه فرهنگ سازی شود ارزشش را دارد و امیدواریم با برگزاری چنین جشنواره های ارزشمندی، شاهد افزایش آمار کتابخوانی در جامعه باشیم.

اسامی برگزیدگان شهرستان های فریدونکنار و محمودآباد در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی بدین شرح است:

فریدونکنار:

زهرا محمدیان قوانلو، علی آزادی کناری، یگانه احمدی، سیده فاطمه زین العابدینی، فاطمه رحیمی، سیده فاطمه زهرا شاه نوری، خیرالله محمدی

محمودآباد:

زهرا فخاری، امیررضا نیک پور، هادی یعقوبی، سید جعفر شاه نوری، دبیع اخوان

نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 121

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991