1398/5/16 چهارشنبه اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران برگزار می کند؛ برپایی کافه کتاب خبر به مناسبت روز خبرنگار به مناسبت روز خبرنگار، یک کافه کتاب خبر از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران در ساری برپا می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، به مناسبت 17 مرداد، سالروز شهادت شهید صارمی و گرامیداشت روز خبرنگار و با هدف  ایجاد فضایی متفاوت برای مطالعه کتاب های مرتبط با حوزه خبرنگاری و رسانه، کافه کتابی با عنوان «کافه کتاب خبر» در روز پنجشنبه، 17 مرداد 98 در ساری (میدان امام حسین(ع)، ورودی بوستان ولایت) برپا می گردد که از ساعت 8:30 تا 18 فعالیت های متنوع فرهنگی را برگزار می نماید.

آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با بیان اینکه خبرنگاری رسالتی خطیر در عصر رسانه ای ماست، اظهار داشت: خبرنگاران نقش مهمی را در موفقیت دستگاه های اجرایی و ارائه بهتر خدمت به مردم ایفا می کنند و بعنوان یاران صدیق مسئولین، همواره در تلاش و تکاپو هستند.

وی با بیان اینکه آنها انتقال دهنده حرف دل مردم به مسئولین هم هستند، تاکید کرد: اهالی رسانه و خبر، حلقه وصل ارزشمندی برای از بین بردن فاصله مدیران و متن جامعه هستند و این امر برای پیشبرد هر چه بهتر امور بسیار ضروری است.

ولیپور افزود: باید قلم ها را گرامی داشت و از نقدها استقبال کرد و در راه اطلاع رسانی صحیح، مسیر را برای خبرنگار هموار کرد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در خصوص برگزاری کافه کتاب خبر هم گفت: با این کار به دنبال قدردانی از زحمات، معرفی کتاب های تخصصی و ایجاد فضایی صمیمی و گفتگو محور هستیم و امیدواریم عموم مردم هم به این جمع بپیوندند تا فرصتی ارزشمند را برای سپاسگزاری از تلاش های اصحاب خبر بوجود آوریم.

نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 74

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991