1398/5/12 شنبه مدیر شعب بانک ملی مازندران در دیدار با مدیرکل کتابخانه های عمومی: کتابخوانی پس اندازی است که سود آن با ارقام مادی قابل محاسبه نیست مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران و مدیر شعب بانک ملی استان با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، صبح امروز (شنبه 98/5/12) آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی و خانعلی رشیدی، مدیر امور شعب بانک ملی استان در ساختمان مدیریت بانک ملی استان در خصوص ترویج فرهنگ کتابخوانی ویژه کارکنان بانک ملی با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.

رشیدی در این دیدار با بیان اینکه کتابخوانی پس اندازی است که سود آن با محاسبات مادی قابل محاسبه نیست، اظهار داشت: اگر فرهنگ را بسازیم و ذهن و اندیشه را تعالی ببخشیم، قدرت مادی هم بدست می آوریم و از بسیاری از بن بست ها عبور خواهیم کرد.

وی افزود: نباید اجازه دهیم سرمایه گذاری های فرهنگی در جامعه رنگ ببازد و کتابخوانی بعنوان رکن اصلی فرهنگ سازی باید رونق بیش از پیش داشته باشد.

رشیدی با تاکید بر اینکه برای کارکنان خود، برنامه های فرهنگی متنوعی داریم اما برای کتابخوانی اهمیت ویژه ای قائل هستیم و تدارک خاصی در نظر گرفته ایم، اذعان داشت: باید از سیاست های نهاد کتابخانه های عمومی و ابتکارات اداره کل کتابخانه های عمومی استان در اجرای برنامه های کتابخوانی بهره ببریم تا برنامه های موثری اجرا کنیم و امیدواریم همکاری دوجانبه خوبی را رقم بزنیم.

ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هم در این دیدار با قدردانی از رویکرد فرهنگی یک مدیر اقتصادی، اظهار داشت: هدف ما ترویج فرهنگ کتابخوانی برای همه اقشار جامعه است و همکاری با بانک ها که کارکنانی فرهیخته دارد، برنامه ریزی دقیق و حساب شده ای می خواهد که مطمئناً به خوبی انجام می شود.

وی افزود: نهاد کتابخانه های عمومی، برنامه های فرهنگی مهمی را در طول سال انجام می دهد که امکان همکاری دوجانبه با بانک ملی در همه این ها وجود دارد و این نشست، مقدمه ای خواهد شد بر هر چه درخشان تر برگزار شدن این برنامه ها و سرآمدی استان مازندران در اجرای برنامه های ترویج کتابخوانی در سطح ملی.

نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 142

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991