1398/5/9 چهارشنبه از سوی اداره کتابخانه های عمومی نوشهر صورت گرفت؛ اهدای کتاب به اهداکنندگان خون در روز اهدای خون به مناسبت روز اهدای خون، اداره کتابخانه های عمومی نوشهر اقدام به اهدای کتاب به اهداکنندگان خون کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، به مناسبت روز اهدای خون، کتابداران نوشهر با حضور در مرکز انتقال خون به افرادی که برای اهدای خون در این مرکز حضور داشتند، کتاب هدیه دادند.

حمیرا پورعلمی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی نوشهر در این رابطه اظهار داشت: اهدای خون یک عمل انسان دوستانه و در واقع اهدای زندگی به سایرین است و بر خود وظیفه دانستیم از این کار نیک، در حد توان و در راستای رسالت سازمانی خود، قدردانی نمائیم.

وی افزود: اهدای کتاب در واقع اهدای روح زندگی و انسان ساز است و حتما نقش حیات بخشی را دارد که متاسفانه کمتر مورد توجه قرار می گیرد و ما در واقع با این کار خواستیم اهمیت اهدای کتاب را به مانند اهدای خون به جامعه معرفی کنیم.

پورعلمی همچنین ابراز امیدواری کرد: همواره دارای جامعه ای باشیم که مردمانش هم جسم سالم و هم روح اندیشه ورزی داشته باشند و اهدای کتاب همچون اهدای خون، رونق یابد.

نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 161

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991