1398/3/5 يكشنبه فرماندار عباس آباد مطرح کرد؛ نقش جشنواره کتابخوانی رضوی در رشد ارزش ها و کاهش آسیب های اجتماعی فرماندار عباس آباد در پویش دعوت از مردم مازندران جهت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، جواد اصلانی، فرماندار شهرستان عباس آباد در پیامی که به مناسبت برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی صادر کرد، اظهار داشت: باید شرایط و زمینه های مناسب کتابخوانی برای مردم در جامعه فراهم شود و  جشنواره کتابخوانی رضوی یکی از این فرصت هاست که با همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور در جریان است.

وی در پیام خود ضمن تاکید به همه مدیران و نهادهای فرهنگی و دستگاه های اجرایی جهت تقویت مشارکت در چنین جشنواره هایی، اذعان داشت: نقش جشنواره کتابخوانی رضوی را می توان در رشد ارزش ها و کاهش آسیب های اجتماعی بسیار موثر ارزیابی کرد و بدون شک در افزایش دانش و آگاهی مردم هم موثر است.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نسخه الکترونیکی کتاب ها به آدرس razavi.iranpl.ir و یا جهت دریافت امانی کتاب های مسابقه به کتابخانه های عمومی مراجعه کنند.

نسخه قابل چاپ
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991