1398/3/4 شنبه حجت الاسلام محمدنسب، امام جمعه میاندورود: جشنواره کتابخوانی رضوی، فرصتی برای یادگیری سبک زندگی رضوی است رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان میاندورود گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی، فرصتی برای یادگیری سبک زندگی و سلوک رضوی است و باید شرایطی فراهم کرد تا این جشنواره تقویت و زمینه برگزاری هرچه گسترده تر آن در استان و شهرستانها فراهم شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی  مازندران، حجت الاسلام محمدنسب در پیامی به مناسبت برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی از مردم دعوت کرد برای آشنایی بیشتر با معارف اهل بیت(ع) و زندگی و سیره امام رضا(عحضرت جواد(عحضرت فاطمه معصومه(س) و حضرت شاهچراغ(ع)، در این جشنواره کتابخوانی که تا 28 خرداد از سوی نهاد کتابخانه های عمومی برگزار می شود، شرکت کنند.

وی جشنواره کتابخوانی رضوی را فرصتی برای یادگیری سبک زندگی و سلوک رضوی دانست و تاکید کرد: باید شرایطی فراهم کرد تا این جشنواره تقویت و زمینه برگزاری هرچه گسترده تر آن در استان و شهرستانها فراهم شود.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نسخه الکترونیکی کتاب ها به آدرس razavi.iranpl.ir و یا جهت دریافت امانی کتاب های مسابقه به کتابخانه های عمومی استان و شهرستان ها مراجعه نمایند.

نسخه قابل چاپ
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991