متون عمومي
اخبار ستاد
روز شهید

روز شهید

روز شهید

روز شهید

روز شهید

روز شهید

روز شهید
1397/12/22 چهارشنبه با حضور ولیپور در همایش روز شهید صورت گرفت؛ رونمایی از کتاب دو جلدی «فرهنگ اعلام شهدای استان مازندران» همایش روز شهید با حضور خانواده های معظم شهدا از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، همایش روز شهید با حضور خانواده های معظم شهدا و جمعی از مدیران در ساری برگزار شد که طی آن از کتاب دو جلدی «فرهنگ اعلام شهدای استان مازندران» و همچنین کتاب «فرهنگ اعلام شهدای منا و مسجدالحرام» رونمایی شد.

همچنین ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در این همایش، با قدردانی ویژه از خانواده های شاهد و ایثارگر، آنها را پیشگامان حمایت از دین خدا در این برهه حساس زمانی نامید و از هدایت مظلومی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به دلیل خدمات ارزنده و خالصانه به خانواده های شهدا و ایثارگر با اهدای لوح سپاس قدردانی کرد.

حسین حسن نژاد، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، عباسعلی رضایی، فرماندار ساری، سردار ملکی، مدیرکل حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس و سمیه قاسمی طوسی، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری از دیگر مدیران حاضر در این همایش بودند که از خانواده های معظم شهدا قدردانی کردند.

نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 378

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991