1397/12/20 دوشنبه ولیپور در بازدید سرزده از کتابخانه عمومی شیرگاه مطرح کرد؛ اطمینان به مردم برای برای برآورده شدن حداکثر توقعات آنها در مراجعه به کتابخانه های عمومی مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران بصورت سرزده از کتابخانه عمومی شهرستان سوادکوه شمالی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان بصورت سرزده از کتابخانه عمومی شهیدان مرادی شیرگاه سوادکوه شمالی بازدید کرد.

وی در این بازدید با تاکید بر اینکه کتابداران در شهرستان هایی که فقط دارای یک کتابخانه عمومی هستند، رسالت خطیری دارند، اظهار داشت: پراکندگی جمعیت در شهرهای کوچک هم وجود دارد و کتابخانه هم یکی از تنها مراکز امیدبخش فرهنگی برای مردم این شهرهاست و کتابداران باید طوری با همین ظرفیت برنامه ریزی کنند که مردم شهر و روستاهای اطراف، همین بضاعت را یک سرمایه بزرگ ببینند.

ولیپور با قدردانی از فعالیت های این کتابخانه، فرصت خدمت فرهنگی را مغتنم دانست و اظهار داشت: بسیاری از مردم آرزوی کار کردن در چنین محیط فرهنگی ناب را دارند تا هم خودشان از شرایط علمی و فرهنگی محیط کار بهره مند شوند و هم نقش آفرینی موثر داشته باشند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در پایان خاطر نشان کرد: همواره سعی ما بر این بوده است که هیچ کتابخانه ای از منابع و همچنین تجهیزات کافی و روزآمد، خالی نباشد و این روند را ادامه هم می دهیم و مردم مطمئن باشند در مراجعه به کتابخانه های عمومی، حداکثر توقعات آنها برآورده می شود.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991