متون عمومي
اخبار ستاد
شاعری کتابخانه گردی
1397/12/18 شنبه پیام دکتر شاعری، نماینده گلوگاه، بهشهر و نکا در مجلس شورای اسلامی در رابطه با طرح کتابخانه گردی: ساعتی کوتاه سپری کردن در کتابخانه، تجربه هایی عظیم و گران سنگ را برای انسان تشنه دانایی به ارمغان می آورد علی محمد شاعری، نماینده مجلس شورای اسلامی در پیامی اظهار داشت: ساعتی کوتاه سپری کردن در کتابخانه، تجربه هایی عظیم و گران سنگ را برای انسان تشنه دانایی به ارمغان می آورد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، متن پیام علی محمد شاعری، نماینده مردم گلوگاه، بهشهر و نکا ر مجلس شورای اسلامی به مناسبت اجرای طرح کتابخانه گردی، بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

از اینکه کتابخانه عمومی شهید حسینعلی عظیمی از شهرستان گلوگاه به این سطح از کیفیت رسیده است که در طرح کتابخانه گردی در بین ۴ کتابخانه منتخب استان برای اجرای طرح قرار گرفته است، جای بسی شادمانی و همینطور تبریک به مردم شرق استان دارد.

این موضوع نشان از همت مسئولان کتابخانه های عمومی در استان و شهرستان برای پیشبرد اهداف فرهنگی دارد و انتظار می رود مردم شرق استان بویژه اهالی عزیز شهرستان گلوگاه با مشارکت خود در این طرح، همت کتابداران را تکمیل کرده و گام به گام با آنها برای تعالی فرهنگی قدم بردارند.

امیدوارم مردم عزیز با حضور خود در روز شنبه، ۱۸ اسفند، دوستی خود با کتاب و پیوند آگاهانه خود با کتابخانه ها را مستحکم تر کنند.

حضور در کتابخانه، گشت زدن در بوستان علما و اندیشمندان است، چه بسا ساعتی کوتاه سپری کردن در کتابخانه، تجربه هایی عظیم و گران سنگ را برای انسان تشنه دانایی به ارمغان بیاورد.

اینجانب ضمن قدردانی از تلاش های ارزشمند همه کتابداران بویژه کتابداران شرق استان که همواره افتخارات ملی بسیاری را ارزانی فرهنگ مازندران کرده و خواهند کرد و تبریک به آنها بابت پانزدهمین سالروز تأسبس نهاد کتابخانه های عمومی، از آحاد مردم فرهنگ دوست و اهل مطالعه این دیار عالم پرور برای حضور در کتابخانه شهید عظیمی گلوگاه که محل برگزاری این آیین فرهنگی و مبارک است، دعوت میکنم.

 علی محمد شاعری

نماینده مردم شرق استان مازندران در مجلس شورای اسلامی

نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 252

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991