اخبار ستاد
1398/2/25 چهارشنبه پیام قهرمان شطرنج ایران برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی؛ آرین غلامی: ترسیم آینده بر اساس سیره رضوی هدف من از شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی است آرین غلامی، قهرمان نوجوان شطرنج ایران در پیامی از حضور خود در جشنواره کتابخوانی رضوی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرین غلامی، قهرمان نوجوان شطرنج ایران در پیامی از حضور خود در جشنواره کتابخوانی رضوی خبر داد و گفت: علاوه بر اینکه از تمامی ورزشکاران می خواهم در کنار ورزش به کتاب و کتابخوانی هم اهتمام داشته باشند، از آنها برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت می کنم.

وی افزود: با شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی می توانیم ارتباط خود را با امام رضا(ع) قوی تر کنیم و روح خود را صیقل دهیم و همانطور که به دنبال سلامتی جسم و فکرمان هستیم است، معنویتمان و سلامت روح و روانمان را هم تضمین کنیم.

غلامی، مطالعه کتاب های جشنواره کتابخوانی رضوی را موجب آشنایی بیشتر با امام رضا(ع) دانست و بیان داشت: در بسیاری از مسابقات خود به امام رضا(ع) متوسل شده ام و همیشه به دنبال مطالعه بیشتر در مورد زندگی و شخصیت امام رضا(ع) بودم و خوشحالم که این جشنواره چنین فرصتی را برایم فراهم کرده است.

این ورزشکار قائمشهری، ترسیم آینده بر اساس سیره رضوی را هدف خود از شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی عنوان کرد و اذعان داشت: از همه مردم بویژه هم سن و سالان خود دعوت می کنم تا در این جشنواره کتابخوانی حضور یابند چراکه مطمئناً مطالعه هر یک از این کتاب ها می تواند ما را در مسیر صحیح زندگی قرار دهد.
گفتنی است علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نسخه الکترونیکی کتاب ها به آدرس razavi.iranpl.ir و یا جهت دریافت امانی کتاب های مسابقه به کتابخانه های عمومی مراجعه کنند.