1398/1/15 پنجشنبه با کتاب در امانیم عید مبعث و رویش امید در کتابخانه شهید کشوری سیمرغ

به گزارش اداره کل کتابخانه های عمومی استان مازندران؛ امروز ( 98/1/14 ) در تقویم قمری به مناسبت عید مبعث تعطیل می باشد، اما در تقویم انسانیت و همدلی همکاران شهرستان سیمرغ  تا برقراری آرامش روانی در شهر، بویژه برای کودکان و نوجوانان ،هیچ روزی تعطیل نمی باشد.

با گذشت حدود ۱۶ روز از سیل ویرانگر استان مازندران تغییربه خوبی حس میشود. حالا آرام آرام لبخند بر لبهای کودکان نشسته و رنگ بر نقاشیها یشان جاری گشته است.

نکته مهم این است که در روزهای قبل آنچه در نقاشیهای اعضای کتابخانه دیده می شد همه از سیل بود و ویرانی ولی امروز در روز عید مبعث رسول مهربانیها طرح گل و درخت و پروانه و خورشید بر صفحه ی سفید کاغذ، نشانه ی رویش امید در دل و جان بچه هاست.

خوشحال هستیم از اینکه زحمات همکاران خوبمان در تبدیل اندوه و یاس و ناامیدی به نشاط و امید و رویش ، به خوبی جواب داده است.

همچنین گفتنی است کتابخانه عمومی شهید کشوری شهرستان سیمرغ در ایام تعطیلات ( از ۱۳ الی ۱۵ فروردین ) با ارائه فعالیت فرهنگی مختلف همچون مسابقات فرهنگی، قصه گویی ، نقاشی و...  با محوریت کودکان و نوجوانان صبح ها از ساعت ۹ الی۱۲ و عصرها از ساعت ۱۵ الی ۱۷ آماده خدمت رسانی است.

درضمن در این ایام وسیله ایاب و ذهاب از مسجد روستاهای آسیب دیده تا کتابخانه عمومی شهر سیمرغ فراهم میباشد.

مهربانی را باور کنیم...

 
تعداد بازديد اين صفحه: 371

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991