متون عمومي
اخبار شهرستان
جلسه نقد

جلسه نقد

جلسه نقد

جلسه نقد
1398/2/12 پنجشنبه با حضور جمعی از اساتید، نویسندگان و علاقمندان؛ جلسه نقد کتاب «فرهنگ مردم عامه مازندران» از سوی اداره کتابخانه های عمومی ساری برگزار شد جلسه نقد کتاب فرهنگ عامه مازندران با حضور جمعی از اساتید، نویسندگان و علاقمندان از سوی اداره کتابخانه های عمومی ساری در سالن اجتماعات حوزه هنری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، ابوذر علی زاده، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ساری اظهار داشت: جلسه‌ نقد کتاب «فرهنگ عامه مردم مازندران؛ خوانشی از منظر روانشناسی، اسطوره شناسی و زبانشناسی» نوشته سیدحمزه کاظمی سنگدهی، با حضور نویسنده اثر و جمعی از کتابداران، نویسندگان و علاقمندان در محل حوزه هنری شهر ساری برگزار شد.

علی زاده افزود: این کتاب از اساطیر و فرهنگ عامه مازندران سخن به میان آورده و از باورهای مردم استان شروع می شود و مخاطب را با بررسی های روانشناختی و اسطوره شناختی و زبان شناختی، پیش می برد.

دهدار، استاد دانشگاه، این جلسه نقد را یکی از جلسات مفید و ارزنده دانست و افزود: حضور جمع زیادی از علاقه مندان کتاب و فرهنگ در این شهرستان ستودنی است و می توان با حضور این جمع علاقه مند فعالیت های خوبی را در ساری به انجام رساند.

گفتنی است این کتاب توسط دکتر مجتبی دهدار، مدرس دانشگاه آزاد تهران و مدرس دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر ساری و قاسم رجبی نویسنده و پژوهشگر فرهنگ عامه نقد و بررسی شد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 234

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991